niknmaxroads
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Некоректни работодатели

+2
gogoparlapana
Admin
6 posters

Go down

Некоректни работодатели Empty Некоректни работодатели

Писане  Admin Вто Сеп 07, 2010 8:25 pm

Все по често се случва в милата ни татковина да бъдем излъгани от нашия мил работодател,в отрасъл като транспорта си е почти редовно явление.На http://anti-trans.blogspot.com/ е изложен списък с такива работодатели,ако случайно пък вас ви е излъгал някой друг тук е мястото да ни осветлите ако желаете разбира се
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 07.09.2010

https://niknmaxroads.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  gogoparlapana Пет Ное 25, 2011 11:12 pm

Фира Tollmi Milevsko Чехия е некоректна фирма и работодатели! Защо ли? защото аз работих като международен шофъор за два месеца и не ми изплатиха обещаната заплата 1.300 евро на месец , общо 2,600 евро , при това с трудов договор !!! Като дойде време за заплата , започват да се ослушват, режат шофъорите от нафтата,за спукана гума плащаш и не пускат превод и в последствие се отказах, по този начин принождават шофъора сам да напусне , това е тяхната стратегия за всички шофъори! Аз до ден днешен чакам и ми обещават, че ще ми преведат парите и взема да ми писва.Сега съм в трудно положение тей като имам семейство и още повече че сме зимен сезон!!! Вече знам от вашия сайт, 4е има много некоректни фирми.Пишете за други такива некоректни работодатели . Аз изключително подкрепям вашия сайт и за напред ще ви чета с удоволствие.

gogoparlapana

Брой мнения : 1
Join date : 25.11.2011

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  Admin Пет Дек 30, 2011 2:58 am

Мерси за информацията относно въпросната фирма ,надявам се да е полезна за обмислящите предложение за работа от въпросната фирма.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 07.09.2010

https://niknmaxroads.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  branchev_2 Сря Яну 04, 2012 4:43 pm

Колеги бягайте от фирма П и Н транс гр София гаража им се намира в кв Илиянци с/у петролната база на Лукоил.Не плащат командировки и след всеки курс си измислят преразход на гориво и ти удържат по 100-200лв измамници.иматсамо Рена-премиумq;На мен не ми платиха 2 командировки за над 1000лв и дори не ми дадоха заповед за напускане и УП-2 и УП-3.Надругиколеги взимат дигиталните карти и ти ги дават да караш с тях т.е.да нарушаваш.Не те питат искаш ли или не.Като те хванат сиплащаш глобата ате те уволняват.

branchev_2

Брой мнения : 9
Join date : 04.01.2012

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  Admin Чет Яну 05, 2012 3:55 am

branchev_2 написа:Колеги бягайте от фирма П и Н транс гр София гаража им се намира в кв Илиянци с/у петролната база на Лукоил.Не плащат командировки и след всеки курс си измислят преразход на гориво и ти удържат по 100-200лв измамници.иматсамо Рена-премиумq;На мен не ми платиха 2 командировки за над 1000лв и дори не ми дадоха заповед за напускане и УП-2 и УП-3.Надругиколеги взимат дигиталните карти и ти ги дават да караш с тях т.е.да нарушаваш.Не те питат искаш ли или не.Като те хванат сиплащаш глобата ате те уволняват.
Мерси за инфото.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 07.09.2010

https://niknmaxroads.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  anonimna_bs Нед Апр 22, 2012 3:24 am

Здравейте! Искам и аз да съобщя за некоректна фирма. Баща ми преди известно време работи в бургаската фирма "Мавронис" със собственик Николай Мавродиев. Не започвайте там!!!!! Не плаща!!!

anonimna_bs

Брой мнения : 1
Join date : 22.04.2012

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  Admin Сря Апр 25, 2012 1:38 am

anonimna_bs написа:Здравейте! Искам и аз да съобщя за некоректна фирма. Баща ми преди известно време работи в бургаската фирма "Мавронис" със собственик Николай Мавродиев. Не започвайте там!!!!! Не плаща!!!
Благодаря за информацията.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 07.09.2010

https://niknmaxroads.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Известие за нова некоректна фирма

Писане  ADR's Сря Май 09, 2012 11:42 pm

Здравейте, искам да ви предопредя да не се захващате с фирма СЕТ Стойчо Михалев от гр. Пловдив. В началото нещата и обещанията са много розови но накрая става голямо мазало afro . Не се захващайте с тази фирма.
Вече два месеца и половина немога да си взема парите от тях. Като ги търся все някой от фирмата е "зад граница". Evil or Very Mad

ADR's

Брой мнения : 2
Join date : 09.05.2012

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Известие за нова некоректна фирма

Писане  NIK-777 Чет Юли 12, 2012 7:17 pm

Аз работих в Виктория-99 ЕООД гр.Благоевград тук се работи по 3м. в Европа но тия алчни крадци искат като се върнеш в България да ти правят отчет и тогава да ти платят на км.Аз не се съгласих и естествено работих както съм работил с предишни работодатели,а именно плащане или превеждане на заплатата след края на всеки изминат месец,като Аз си събирам квитанциите и фактурите по служебните разходи и като се върна в БГ им ги предоставям,а те през целия период ме следят на компютъра и знаят абсолютно всичко което става с камиона им.Но понеже не ми платиха 2-ия месец Аз отказах да им работя за първия ме подлъгаха и ми платиха всичките изминати км. И дойдоха от БГ в Белгия ме свалиха с други двама и новия шофьор.И ми казаха дължиме ти 3.200лв. и нагоре но понеже много знаеш няма да ти платиме,и така да знаете че Аз съм 3-тия шофьор на които те не се изплащат а освен това заплашват с побой.Дадох жалба в Инспекцията по труда но от там ги оправдават това е Българската действителност за съжалени.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА И ОТ ФИРМИТЕ ОПИСАНИ В ТОЗИ ФОРУМ АКО НЕ ИСКАТЕ ДА СТАНЕТЕ ЖЕРТВА НА ОГРАБВАНЕ И УНИЖЕНИЕ!!! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

NIK-777

Брой мнения : 1
Join date : 12.07.2012

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  branchev_2 Пет Яну 11, 2013 4:58 pm

ЕН ПЕ ЕС 2008 ООД И П и Н-ТРАНС СОФИЯ СА ЕДНА И СЪЩА ФИРМА
Admin написа:Все по често се случва в милата ни татковина да бъдем излъгани от нашия мил работодател,в отрасъл като транспорта си е почти редовно явление.На http://anti-trans.blogspot.com/ е изложен списък с такива работодатели,ако случайно пък вас ви е излъгал някой друг тук е мястото да ни осветлите ако желаете разбира се

branchev_2

Брой мнения : 9
Join date : 04.01.2012

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  branchev_2 Пет Яну 11, 2013 4:59 pm

ЕН ПЕ ЕС 2008 ООД И П и Н-ТРАНС СОФИЯ СА ЕДНА И СЪЩА ФИРМА
Admin написа:
branchev_2 написа:Колеги бягайте от фирма П и Н транс гр София гаража им се намира в кв Илиянци с/у петролната база на Лукоил.Не плащат командировки и след всеки курс си измислят преразход на гориво и ти удържат по 100-200лв измамници.иматсамо Рена-премиумq;На мен не ми платиха 2 командировки за над 1000лв и дори не ми дадоха заповед за напускане и УП-2 и УП-3.Надругиколеги взимат дигиталните карти и ти ги дават да караш с тях т.е.да нарушаваш.Не те питат искаш ли или не.Като те хванат сиплащаш глобата ате те уволняват.
Мерси за инфото.

branchev_2

Брой мнения : 9
Join date : 04.01.2012

Върнете се в началото Go down

Некоректни работодатели Empty Re: Некоректни работодатели

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите