niknmaxroads
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

не сте съгласен...........

2 posters

Go down

не сте съгласен........... Empty не сте съгласен...........

Писане  Admin Вто Сеп 07, 2010 8:29 pm

мястото за вашите възражения
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 07.09.2010

https://niknmaxroads.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

не сте съгласен........... Empty за Текстра ООД -София

Писане  Blue stonе Пон Сеп 20, 2010 10:41 pm

Здравейте колеги,поздравления за сайта.Искам да напиша нещо като възражение относно фирма Текстра.Това беше фирмата която като начинаещ межд.шофьор ми гласува доверие и започнах да пътувам.Няма да пиша колко е трудно за начинаещите колеги да започнат работа,всички знаете как е,затова адмирации за доверието.Работих в Текстра около 7 месеца.Незнам какво е имал предвид колега който е писал че фирмата е некоректна(нека да напише по-подробно за какво става въпрос),но съжалявам аз съм на друго мнение.Докато аз работих там за работата няма какво да пиша като във всяка фирма ,но за парите каквото съм изработил всичко са ми платили.Незнам какво има предвид колегата,нека да напише, но аз бях доволен.Как е ситуацията в момента не знам но дадоха ми шанс за което благодаря на шефката.Напуснах по мое собствено желание фирмата с най-добри чувства.[quoteAdmin"]мястото за вашите възражения[/quote] Smile

Blue stonе

Брой мнения : 8
Join date : 20.09.2010

Върнете се в началото Go down

не сте съгласен........... Empty Re: не сте съгласен...........

Писане  Admin Вто Сеп 21, 2010 12:39 am

Здравей колега фирма Текстра ООД -София е докладвана за системно претоварване и некоректно назначение,относно заплащането към момента няма сигнали ще съм благодарен ако ни осветлиш по твое време във фирмата претоварвало ли се и при постъпване карали са те да пускаш молби без дата за напускане
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 07.09.2010

https://niknmaxroads.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

не сте съгласен........... Empty отговор

Писане  Blue stonе Вто Сеп 21, 2010 3:22 pm

Това за което пишете по моето време в фирмата не се е случвало.Аз като започвах работа шефката ми каза че докато не ми пуснат трудовия договор в РУСО няма да се кача да карам.Така и стана започнах да карам 10 дена след като всички документи бяха изрядни.Изобщо не съм подписвал никакъв лист за напускане предварително или какъв то и да е документ от този тип.В фирмата работи счетоводител който го познават много хора и колеги и авторитета който има този човек и професионализма който доказва всеки ден е достатъчна гаранция за това че това не може да се случи и да си сложи подписа под такъв хвърчащ лист.Не правя четки на никого просто дотогава не ми се беше случвало като се върна от курс да ме питат да ли ми е готов отчета за да ми платят!!! и да осчетоводят документите.Когато напусках си пуснах молба с един месец предизвестие,дори шефката ме похвали че ги уведомявам предварително за това а не както повечето колеги от раз това е.
За претоварването: Най-тежък товар съм карал от Гърция за Холандия 22 тона консерви доматено пюре.Карах хенгер и както знаете има доста тактики за избягване на претоварка.Камионите бяха оборудвани с теглилки(и на ремаркето на хенгера),така че трябва да си много безотговорен да караш претоварен най-малкото за твоята собственна безопасност.Никога не съм имал проблеми на кантарите.Повечето стоки които карахме за ЕО беше конфекция която тежеше в повечето случаи не повече от 6-7 тона, а за БГ съм карал максимум 18 до 20 тона и то рядко.
Admin написа:мястото за вашите възражения
P.S. Явно някои колеги си мислят ,че този който ги товари трябва да внимава да не ги претоварва но да не забравят че под рампата кантар няма и е длъжен да си гледа теглилката и ако надвиши да уведоми този който го товари че е надвишил теглото.Това го написах за по-младите колеги защото почти съм сигурен че инфото за претоварка го е дал такъв колега,а както написах и в по-предното писмо фирмата даваше шанс на млади момчета да се пробват в занаята ама от всяко дърво свирка не става. Very Happy

Blue stonе

Брой мнения : 8
Join date : 20.09.2010

Върнете се в началото Go down

не сте съгласен........... Empty Re: не сте съгласен...........

Писане  Admin Сря Сеп 22, 2010 12:00 am

Възражението се приема фирмата е изтрита,въпреки,че разказа нещо прилича на фантастика Very Happy
Особенно частта с теглилките Laughing Laughing Laughing
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 07.09.2010

https://niknmaxroads.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

не сте съгласен........... Empty благодаря

Писане  Blue stonе Сря Сеп 22, 2010 9:05 pm

Не съм защитник на никого,просто пиша реални неща.Мисля че този сайт е създаден за да се пишат нещата такива каквито са.
А за теглилките ,камиона който карах аз беше хенгер Актрос 2544 на 80000 км го взех(на една година,почти нов, дето се вика),имаше теглилка на заден мост,на бугето,и на двете оси на ремаркето.Цъкаш на компютъра,включваш кантара и следиш теглото.Желая късмет на всички колеги.Незнам дали е фантастика това но така стояха нещата,дано има повече такива фирми.
Admin написа:Възражението се приема фирмата е изтрита,въпреки,че разказа нещо прилича на фантастика Very Happy
Особенно частта с теглилките Laughing Laughing Laughing

Blue stonе

Брой мнения : 8
Join date : 20.09.2010

Върнете се в началото Go down

не сте съгласен........... Empty Re: не сте съгласен...........

Писане  Admin Съб Сеп 25, 2010 12:14 am

Very Happy Нямах предвид техниката,а тъй наречената ,,тактика за претоварки,, та чудех се като са те нагнели 42 тона тотал кваше да е таз ,,тактика,, да ги направиш 40,хенгер хубаво ма колко и да е хенгер по лек не може да стане виж по тежък да........
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 07.09.2010

https://niknmaxroads.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

не сте съгласен........... Empty Re: не сте съгласен...........

Писане  Blue stonе Пон Сеп 27, 2010 2:12 am

Admin написа: Very Happy Нямах предвид техниката,а тъй наречената ,,тактика за претоварки,, та чудех се като са те нагнели 42 тона тотал кваше да е таз ,,тактика,, да ги направиш 40,хенгер хубаво ма колко и да е хенгер по лек не може да стане виж по тежък да........
а бе колега аз хенгер 20 тона празен не съм виждал този дето го карах празен беше около 16 тона с брезент(зависи с какви резервоари е) извинявай ама мисля че ме пробваш нещо дали съм компетентен ли или да не ти пише самата шефка ли ????чудя се как ги изкара 42 тона,значи камиона трябва да е 20,прочети малко инфо Very Happy нищо лично

Blue stonе

Брой мнения : 8
Join date : 20.09.2010

Върнете се в началото Go down

не сте съгласен........... Empty Re: не сте съгласен...........

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите