niknmaxroads
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЕН ПЕ ЕС 2008 ООД И П и Н-ТРАНС СОФИЯ СА ЕДНА И СЪЩА ФИРМА

Go down

ЕН ПЕ ЕС 2008 ООД И П и Н-ТРАНС СОФИЯ СА ЕДНА И СЪЩА ФИРМА Empty ЕН ПЕ ЕС 2008 ООД И П и Н-ТРАНС СОФИЯ СА ЕДНА И СЪЩА ФИРМА

Писане  branchev_2 Пет Яну 11, 2013 5:19 pm

branchev_2 Пет Яну 11, 2013 10:51 am
ЕН ПЕ ЕС 2008 ООД И П и Н-ТРАНС СОФИЯ СА ЕДНА И СЪЩА ФИРМА--Постоянно търсят шофьори на хладилник,обявата им не слиза от джобс .бг,не мога да разбера какво ги правят тия шофьори,голямо текучество,"трепят ли ги" ,постоянно търсят балъци и рибки . Cool Idea pig pig pig elephant affraid affraid През 2010г напуснах от тая фирма ,описал съм подробно причините в сайта тук,не ми платиха над 1000лв ,за работа един месец,обещаха ми,че ако си потърся парите по законов ред,ще ме съдят,Изпратих жалба до Министъра на транспорта,с надеждата,че ще ги накарат да ми платят дължимото, от там им съставиха акт за 5000лв. Явно амбицирани и озлобени срещу мен,Стоянови изпълниха заканата си и заведоха съдебно дело срещу мен и в момента съм подсъдим в Софийския районен съд по дело от ЧПХ.Същото е насрочено за 29.01.20013г от 16.00ч.затова,че съм се оплакал от тях, а ДАИ им е състави акт.Както се казва в българската поговорка,"Крадеца вика дръжте крадеца".Призовавам всички които са работили за ф.П и Н транс,сега ЕН ПЕ ЕС 2008 ООД София,измамени или ощетени по някакъв начин от тях,да дойдат на същата дата и час,в СРС ,или да ми се обадят на тел.0878335248,да докажеме правотата си ,след което да си потърсиме парите от тях,по законов ред.

branchev_2

Брой мнения : 9
Join date : 04.01.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите